Pro partnery

Společnost Europay oznamuje spuštění partnerského programu s profesionální podporou ve všech jeho etapách.

Pokud vlastníte obchod, bar či restauraci, jste u nás správně. Přítomnost platebního terminálu zvyšuje návštěvnost každého objektu obslužné sféry, čímž budete mít zajištěno, že k vám přijde více zákazníků. Můžete si rovněž najít nějaký prostor, dohodnout se na pronájmu a začít vydělávat, přitom lze instalovat platební terminál do zdi a platit minimální nájemné. Nabízíme komplexní řešení pro byznys, které zahrnuje platební terminál, software a veškeré potřebné služby.

Ptáte se, proč to potřebujete? Když můžete mít pokladnu, zaměstnat pokladníka a přijímat platby stejně jako doposud? Rozdíl je v tom, že pokud budete využívat platební terminál, nebudete muset platit mzdu pokladníkovi. Navíc žádný pokladník u vás nebude pracovat 24 hodin denně, 365 dní v roce, bez přestávky na oběd. Ve skutečnosti budete vydělávat i ve spánku nebo na dovolené. Můžete si sami spočítat, kolik peněz ušetříte za 1 měsíc, půl roku, rok.

 

Co je třeba udělat, abyste se stali naším partnerem? Jaké výhody získáte, když se stanete naším partnerem?

Pokud nejste ochotni investovat, ale přesto chcete zvýšit návštěvnost vaší prodejny a především dostávat odměnu za každou platbu provedenou u vás přes platební terminál, navrhujeme vám instalaci platebního terminálu ve vaší prodejně, a to zcela bezplatně. My budeme zajišťovat úplný servis platebního terminálu a vy si zase zvýšíte atraktivnost vaší prodejny, a to bez jakýchkoli nákladů, pouze nám poskytnete plochu 1m2. 

Pro začátek je třeba vybrat si partnerský program, který je pro vás optimální. Ale pojďme pěkně popořádku.

 

1. Bezpečná úschova.

Podmínky programu: společnost Europay vám poskytne platební terminál na dobu až 6 (šesti) měsíců zcela bezplatně. Počínaje 7. (sedmým) měsícem si můžete vzít platební terminál na leasing na dobu až 2 let, nebo platební terminál zcela odkoupit. Existují dvě schémata této varianty:

- Schéma bez garančního fondu. Platební terminál Europay u vás instalujeme bezplatně, budeme provádět jeho servis, inkasování plateb, na konci měsíce vám zašleme zprávu o přijatých platbách, v níž bude uvedena výše vaší odměny, pak s vámi podepíšeme účetní doklady a odměnu vám poukážeme.

- Schéma s garančním fondem. Platební terminál Europay u vás instalujeme bezplatně, vy vložíte určitou finanční částku na účet garančního fondu a poté budete oprávněni nakládat s penězi vloženými do platebního terminálu dle vašeho uvážení, na konci měsíce vám zašleme zprávu o přijatých platbách, provedeme vyúčtování a podepíšeme účetní doklady. Váš zisk je tvořen procentem za každou platbu uskutečněnou přes váš platební terminál.

 

2. Nákup terminálu.

Pokud jste se rozhodli u nás platební terminál koupit, pak budete vydělávat především na každé platbě provedené přes váš terminál. Navíc zvýšíte návštěvnost vaší prodejny, přičemž je úplně jedno, zda jste majitelem restaurace či obchodu s potravinami. Jistě nám dáte za pravdu, že je velmi pohodlné jít nakoupit a současně zaplatit za telefon, internet atd. Při nákupu terminálu vám společnost Europay poskytne zajímavější podmínky týkající se provize za každou uskutečněnou platbu.

Spolupráce se společností Europay umožňuje vytvořit vlastní ziskový byznys s minimálními investicemi a v minimálních lhůtách. Platební terminály společnosti Europay se stanou vaším doplňkovým nebo hlavním zdrojem příjmů. Fixní procento z každé platby vám umožní stabilní příjem. Připojte se k platebním službám Europay a začněte vydělávat už teď.