Reklama

reklama

Společnost Europay nabízí vaší pozornosti principiálně nový druh reklamní komunikace – reklamu na platebních terminálech Europay.

Našim klientům můžeme nabídnout tři způsoby umístění reklamy na platebním terminálu Europay: (realizace reklamní komunikace)

1. Vysílání multimediálních spotů na reklamních displejích nad terminálem

Vysílání multimediálních spotů probíhá centralizovaně přes operační systém Europay. Jsme schopni zajistit jejich zobrazování na libovolném počtu displejů, ať už to bude jeden, pět nebo deset, s ohledem na jejich geografickou polohu. Váš spot můžeme například vysílat pouze
v určitém regionu.

2. Umístění interaktivních reklamních bannerů v jakékoli fázi provádění platby přes platební terminály Europay

Pomocí interaktivních reklamních bannerů v rozhraní terminálu Europay budete moci uskutečnit řadu reklamních kampaní orientovaných přímo na vašeho cílového spotřebitele.

Terminály Europay zároveň také umožňují vytvoření zpětného komunikačního kanálu, tj. od klienta směrem k vám, například tvorbou různých interaktivních průzkumových dotazníků. Klient může vyplnit takový dotazník přímo na terminálu a veškerá data tohoto průzkumu získáte v online režimu.

3. Tisk účtenky obsahující reklamní informace klienta na zadní straně

Technické požadavky:

- rozlišení 1280х1024, můžete si ale vybrat.

- jsou podporovány prakticky všechny formáty obrázků a videa BMP, Windows Bitmap, GIF, Graphic Interchange Format (optional), JPG, Joint Photographic Experts Group, JPEG , Joint Photographic Experts Group, MNG, Multiple-image Network Graphics, PNG, Portable Network
Graphics, PBM ,Portable Bitmap,PGM,Portable Graymap, PPM, Portable Pixmap, TIFF

 

Hlavní výhody reklamy na platebních terminálech:

Hlavním znakem, kterým se odlišuje reklama na platebních terminálech od mnoha jiných komunikačních kanálů reklamy je trvalé cílené zobrazování (targeting) této reklamy.

Základní parametry targetingu:

- podle zeměpisného umístění terminálů

- podle plateb za určitou skupinu služeb

Možnost nastavení geografického a časového targetingu v rozhraní terminálu Europay umožní zadavatelům reklamy, aby operativně zasílali informace o akcích a slevách klientům, kteří se nacházejí v bezprostřední blízkosti terminálu.

K dalším přednostem služby patří rychlost realizace a možnost snadného hodnocení účinnosti daného způsobu komunikace s potenciálním klientem.

Reklamní možnosti terminálů Europay jsou tak dostatečně široké: provádění průzkumů, nákup služeb, zadávání objednávek, zanechávání údajů, hlasování, přidávání služeb a další. Vše ostatní záleží jen na vaší fantazii!