Elektronické pokladny

Společnost Europay s potěšením oznamuje uvedení nového trendu v oblasti zákaznických služeb pod názvem "Elektronický pokladník".

O systému "Elektronické pokladny":

“ Elektronický pokladník ” - nadějná služba určená pro maloobchodní podnikání, ať už je to obyčejný obchod, internetový, sklad, mobilní obchod, lékárna nebo kadeřnictví. Rozsah a charakteristika nevadí. Přizpůsobime tento systém pro každého zákazníka.

Hlavním cílem služby " Elektronický pokladník " je snížení nákladů na údržbu a dodatečný personál. Náš systém je schopen provádět všechny funkce spojené s příjmem platby.

Společnost Europay vyvinula software " Elektronický pokladník ", který se nainstaluje na platební terminál Europay. Takže Váš klient bude schopen rychle zaplatit požadované zboží nebo službý bez pomoci zaměstnance společnosti.

Využívání systemů “Eletronický pokladník”:

Řekněme, že Vaše společnost prodává elektroniku. Prodavač- konzultant Vám pomůže při výběru zboží ale pro zaplacení zboží zákazník musí jít k pokladně? A pokud pokladna je jenom jedna a bude tam velká fronta? V takových případech , " Elektronický pokladník " – ideální řešení problémů! Můžete nainstalovat více než jeden terminál, v závislosti na velikosti obchodních prostor.

Nebo máte kadeřnictví s několika specialisty a pokladní? V tomto případě, pokladní není jednotka kvalifikované práce, ale je to nezbytné, protože je odpovědný za všechny hotovostní transakce? "Elektronický pokladník " bude nejvíce efektivní řešení: všechny výpočty bude provádět terminál celý den a není žádný časový limit..

Jak je to v praxi? Seznam vašich produktů nebo služeb bude uložen v terminálu, takže zákazník bude moci zaplatit sám prostřednictvím platebního terminálu, bez nutnosti dodatečného pracovního zařízení, všechna výpočty a vrácení peněz provádí také terminal.

Výhody používání systému “ Eletronický pokladník ”:

1. Snížení nákladů související s údržbou pracovníků vykonávajících funkci pokladníka;

2. Zrychlení obsluhy klientů, atd.;

3. Transparentnost výpočtů, není třeba provádět pokladní kontroly, všechny platební informace budou k
dispozici na internetu.

Zavolejte nám, a společně vymyslíme řešení pro Vaše podnikání!

Zavedli jsme více než 10 různých projektů v této oblasti!

 

Představení Elektronická pokladní